Dezinfekcia – domov, bytov, kancelárií, ozónom.
Bez použitia chemických čističov!!!

ČO JE OZÓN?

Ozón je plyn, ktorého molekula je tvorená tromi atómami kyslíka s mimoriadne silnými oxidačnými a dezinfekčnými vlastnosťami. Prirodzene sa nachádza v prírode, v atmosfére vzniká prítomnosťou UV žiarenia alebo elektrickým výbojom počas búrky. Jeho silné dezinfekčné vlastnosti ho predurčujú na využitie pri úprave vzduchu aj vody. Ozón je ekologický, podľa výskumov je 50x účinnejší a 3000x rýchlejší v porovnaní s chlórom. Rýchlo sa rozkladá na dvojatomárny kyslík bez prítomnosti ďalších nežiadúcich reziduálnych látok.

BAKTÉRIE, VÍRUSY, PLESNE

Čistenie ozónom veľmi účinne likviduje BAKTÉRIE, VÍRUSY, PLESNE a rôzne ďalšie mikroorganizmy. Likvidácia patogénov ozónom dosahuje 99,9% úspešnosť. Ozónom vieme tiež veľmi úspešne redukovať ROZTOČE a ich negatívny vplyv na zdravie. Dobré výsledky sa dosahujú pri redukcii reprodukčných schopností HMYZU a jeho životoschopnosti. Pravidelné ozónovanie pomáha eliminovať výskyt hmyzu a ďalších škodcov napr. hlodavcov.

ZÁPACH

Ozón má silné deodoračné účinky, eliminuje zápach organického aj anorganického pôvodu. Dobré výsledky dosahujeme pri likvidácii zápachu a odóru spôsobeného plesňou, cigaretovým dymom, chemikáliami, pohybovými aktivitami (pot v telocvičniach, fitness centrách), domácimi a úžitkovými zvieratmi, nevetranými a zatuchnutými priestormi.

https://www.wermaly.sk/wp-content/uploads/2020/04/Depositphotos_2454311_l-2015.jpg

Ako to funguje ?
Čistenie vzduchu ozónom

https://www.wermaly.sk/wp-content/uploads/2020/04/cistenie-ozonom.png
https://www.wermaly.sk/wp-content/uploads/2020/04/Depositphotos_308717004_xl-2015-640x257.png

Máte akékoľvek otázky ohľadom dezinfekcie a čisteniaOZÓNOM

Neváhajte Nás kontaktovať. Radi zodpovieme Vaše otázky..
Wermaly s.r.o.
Coboriho 2
949 01 Nitra
Telefón
+421 (0) 908 154 833
Email
info@wermaly.sk
https://www.wermaly.sk/wp-content/uploads/2021/02/wermaly2.png
Wermaly

Len kvalitnými službami dokážeme získať zákazníkov, ktorým prinášame riešenia v tých najkritickejších momentoch. Pre našich zákazníkov vždy spravíme maximum k ich spokojnosti, a plynulému chodu prevádzky. Nebojte sa inovovať a skúšať niečo nové.

O nás

Každý deň rozširujeme a zdokonaľujeme svoje služby.

Len kvalitnými službami dokážeme získať zákazníkov, ktorým prinášame riešenia v tých najkritickejších momentoch. Pre našich zákazníkov vždy spravíme maximum k ich spokojnosti, a plynulému chodu prevádzky. Nebojte sa inovovať a skúšať niečo nové.

2021 WERMALY s.r.o. Všetky práva vyhradené.